חיפוש

מנועי גיר סרוו

מנועי סרוו לירז הנדסה

מנועי גיר עומצתיים ביותר

ל SEW EURODRIVE מבחר מנועי גיר סרוו קומפקטיים ועוצמתיים. הגירים המיוחדים של SEW לסרבו בשילוב עם מנועי סרוו סינכרוניים או מנועי סרוו אסינכרוניים מספקים דיוק, דינמיקה ומומנט. אצל SEW EURODRIVE תוכל למצוא את הגרסה המתאימה ליישום בקרת התנועה שלך.

מנועי סרוו | מנועי סרבו | לירז הנדסה
מנועי סרוו

גירים למנועי סרוו של SEW EURODRIVE

הגירים של SEW EURODRIVE לסרוו מאופיינים על ידי דינמיות ודיוק. בעלי עיצוב חסון, עמיד וקומפקטי. SEW EURODRIVE  מציעים גירים פלנטריים וגירים מסוג HELICAL BEVEL המכסים טווח מומנט של 25Nm עד 3,000Nm ויכולים לשמש גם ביישומי בקרת תנועה מורכבים.

גיר סרבו פלנטרי מסדרת PS.F/PS.C

גירים בעלי דיוק רב, מומנט גבוה ומבנה קומפקטי. מעבירים מומנט ומהירויות גבוהים תוך עמידות בעומסים גדולים. מאמינות הגבוהה מאוד שלהם הופכת אותם לגיר האידאלי. הגיר הסרבו פלנטרי סדרת ה PS.F מתוכנן למומנט נומינלי של 25Nm  עד 3,000Nm. הגיר הסרבו פלנטרי סדרת ה PS.C מתוכנן למומנט נומינלי של 30Nm  עד 320Nm. בעלי יחסי הפחתה מ i=3 ועד i=100 בצעדים קטנים.

למידע נוסף על גירים סרבו פלנטריים של SEW EURODRIVE

להורדת מסמכים הקשורים לגירים סרבו פלנטריים של SEW EURODRIVE 

לבחירת גיר סרבו פלנטרי באמצעות ה DriveConfigurator של SEW-EURODRIVE

גיר סרבו HELICAL BEVEL מסדרת BS.F

סדרת גירים אמינים, עמידים ודורשי תחזוקה נמוכה. מהווים את הבסיס האידאלי למגוון פתרונות הדורשים מערכות סרבו. מאפשרים שילוב עם מגוון מנועים. עיצוב קומפקטי, זמין ב 6 גדלים וחמש וריאציות. מתוכנן למומנט נומינלי של 40Nm עד 1,220Nm.

למידע נוסף על גירים סרבו HELICAL BEVEL של SEW EURODRIVE

להורדת מסמכים הקשורים לגירים סרבו HELICAL BEVEL של SEW EURODRIVE 

לבחירת גיר סרבו HELICAL BEVEL באמצעות ה DriveConfigurator של SEW-EURODRIVE

Call Now Button דילוג לתוכן