חיפוש

גלגלת הרמה חשמלית / כננת הרמה חשמלית

כננת הרמה חשמלית

כננת הרמה חשמלית וכננות הרמה, גלגלות הרמה בכללי, תפקידם לפתור לנו את בעיית השינוע של חפצים ממקום למקום. אך ישנם סוגים שונים ולכן עלינו לדעת איזו כננת הרמה מתאימה בשבילנו.

תוכן עניינים

גלגלת הרמה חשמלית פותרת את הצורך בלהעביר חפצים ממקום למקום

העברת חפצים ממקום למקום נראית לנו משימה פשוטה אך כשמגיעים לגבהים ולמקומות רחבים מאוד המשימה יכולה להיות מאוד לא יעילה ולעתים בלתי אפשרית. המשימה הזו יכולה להיות אצלנו בבית כשאנחנו רוצים לסדר כמה דברים במחסן, יכולה להיות בעסק או במפעל גדול ועצום ממדים.

כננת ההרמה החשמלית היא סוג של וו שיכול לתפוס חפצים מסוימים ולשנע אותם ממקום למקום יש מגוון רחב של כננות כאשר חלקן מתאימות לתעשיות גדולות וחלקן ביתיות.

כננת הרמה חשמלית - לעסק ולמפעל

כמו כל דבר בתעשייה גם תחום הסידור והשינוע מתייעל מרגע לרגע. אם בעבר כדי להעביר סחורה ממדך מסוים למדף אחר היינו צריכים להרים את הסחורה בידיים שלנו ולעלות על סולם היום אין צורך לעשות את זה. כננת הרמה חשמלית מייעלת משמעותית את כל זמני העבודה וכך יש יותר הספק עבודה שאליו באמת נחוצים עובדים. גלגלת הרמה יכולה לשאת את הציוד לכול מקום שרוצים לפי ההגדרות שלה וכך זמני העבודה מתקצרים ביותר מה שמביא להתייעלות כוללת.

במקום להוציא עלויות כבדות מאוד על עשרות עובדים במפעל או במחסן מסוים, כננת הרמה חשמלית אחת, או שתיים, יכולות לעשות את אותה עבודה. מי שמחפש לחסוך לטווח הארוך רכישת כננת הרמה חשמלית היא הצעד החשוב ביותר שהוא יוכל לקבל. כננת הרמה כזו יכולה לעלות כמה אלפי שקלים טובים אך לטווח הארוך החיסכון שלה יהיה גדול מאוד ולא מדובר על טווח עתידי ורחוק מאוד אלא על כמה חודשים של עבודה. החיסכון בכוח האדם משמעותי ביותר והפעולות פשוטות ומתבצעות לא מאמץ וסיכון פיזי או בריאותי של אחד העובדים.

גלגלת הרמה חשמלית יכולה לתת לכם את האפשרות לעבוד יותר לגובה וכך לחסוך במקום. כשמדובר במחסנים גדולים מאוד לא תמיד יש אפשרות להעלות משאות וסחורות גבוה למדפים העליונים כיוון שאחרי זה מסובך מאוד להוריד אותם. רק מקומות בהם יש כננות הרמה חשמליות יכולות לסדר סחורה או לבצע עבודות במצבים כאלו ואם אתם רוצים לחסוך במקום ולאפסן לגובה, הכננת מחכה לכם כדי לבצע עבודה יעילה, מהירה ובטוחה.

סוגי כננות הרמה חשמליות

קיימים שני סוגים עיקריים :
1. כננת ההרמה הראשונה היא סטטית לחלוטין. כננת זו בנויה ממסילות שמותקנות בתקרה ויכולה להגיע למעשה לכל מקום שהוגדר מראש. אם מותקנת במחסן או בשטח מיון מסוים הכננת יכולה להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בקלות. כננת כזו מצריכה בניית תשתית מתאימה אך בהנחה שהמפעל לא הולך לזוז בשנים הקרובות אין לכם ממה לדאוג.

2. כננת ההרמה החשמלית הניידת – כננת איכותית אך בדרך כלל יכולה לשאת פחות משקל ואותה אפשר לנייד על רכב. כננות כאלו יכולות להיות גם מחוברות ללא מסילות ותבניות בתקרה ולכן התפעול שלהן והמקומות אליהם הן מגיעות גמיש יותר.

כננת חשמלית סטטית כננת חשמלית ניידת
יכולה להגיע לכל מקום שהוגדר מראש על ידי מסילות
יכולה להגיע לכל מקום ללא מסילות וללא הגדרה מראש
יש להכין תשתית מראש
אין צורך בהכנת תשתית מראש
יכולה לנשוא משקל כבד
יכולה לשאת פחות משקל

כננת הרמה חשמלית לפי יכולת העמסה

חשוב לציין שגם כננות הרמה חשמליות מוגבלות ביכולת ההעמסה שלהן ואם אתם רוצים כננת מתאימה חשוב שתדעו מהו המשקל המקסימלי שתרצו לשנע. ישנן כננות ביתיות שיכולות לסחוב עד טון אחד בלבד ולעתים כמה מאות קילוגרמים ספורים כאשר הכננות הרציניות במפעלים גדולים או בנמלים יכולים לשאת כמה טונות.
ישנן כננות המסוגלות לשאת משאים של עד 10 או 15 טון ולכן חשוב מאד להתייחס לנתון זה בעת הבחירה בכננת המתאימה לנו.

ייעול העבודה עם גלגלת הרמה חשמלית

אם בבית העסק שלכם נחוצה הרמה של משקלים כבדים, אתם זקוקים לפתרון פשוט. ישנם לא מעט בתי עסק בהם יש צורך בפתרון פשוט בכל מה שנוגע להרמה ולהובלה של משקלים כבדים בתוך מתחם סגור. כאשר מדובר בטעינה ופריקה של ציוד ממשאיות, בדרך כלל משתמשים במלגזות ובפתרונות אחרים, אבל כאשר מדובר באחסון קבוע במתחם סגור, ובהעברה ממקום למקום של משקלים כבדים, יש צורך בפתרון פשוט יותר שמאפשר לנו לעבוד בצורה נוחה עם המשקלים הכבדים ולהעביר אותם ממקום למקום בקלות. אחד הפתרונות המובילים בתחום זה הוא כננת הרמה חשמלית! 🙂

כננת הרמה חשמלית כבל מוגנת פיצוץ STAHL
כננת הרמה כבל מוגנת פיצוץ

מהי בדיוק כננת ההרמה החשמלית?

 מכשיר המבוסס על מערכת עילית של מסילות המותקנת מבעוד מועד, כאשר אל המסילות מחוברת כננת ההרמה עצמה, שהיא גוף חשמלי וחזק שיכול לנוע על גבי המסילה ובסופו ישנו כבל מתכתי חזק, עם וו. כך, ניתן להזיז בצורה חשמלית את הכננת ממקום למקום בחדר, להוריד את הכבל ולחבר את מה שאנחנו צריכים להרים, להרים את הכננת ולהעביר בצורה אוטומטית וחשמלית את הציוד הכבד ממקום למקום במרחב הסגור. כמו שהנכם מבינים, לכננת הרמה חשמלית יתרונות רבים.

כיצד מייעלת גלגלת ההרמה את העבודה בעסק שלכם?

הכננת מייעלת את העבודה בעסק באופן ניכר, כאשר מדובר במכשיר שמאפשר לנו להניף משקלים גבוהים למדי, באמצעים נוחים וקלים בהרבה ובלי מעורבות של כלי רכב כבדים כמו מלגזות, כאשר מדובר במרחבי אחסון, בהעמסה קבועה בפסי ייצור או בכל מצב דומה – הרי שהשקעה במכשיר שכזה מייעלת את העבודה בעסק בצורה ניכרת ומאפשרת לנו לעבוד בסביבה דינמית, בטוחה ונוחה ביותר לשימוש. זוהי השקעה שמורגשת היטב ביעילות העבודה בעסק כולו – מסביב לעבודה מסורבלת אחת שנהיית מהירה ויעילה יותר.

הצורך בתכנון חכם של אופן העבודה בעסק שלכם

תכנון חכם של העסק כולל גם תכנון נכון של כל מה שנוגע למערכות ההרמה והשינוע של הציוד הכבד איתו אתם עובדים, וכננת הרמה חשמלית היא הפתרון הטוב ביותר לתכנון נכון ועבודה נכונה עם משקלים גדולים.

לירז הנדסה עוזרים לכם בבחירת הכננת המדויקת לכם

אנחנו בלירז הנדסה נשמח לשמוע על אופי העסק שלכם ולעזור לכם לבחור את כננות ההרמה החשמליות שמתאימות בדיוק עבור הצרכים שלכם ואשר נותנות מענה לבעיות המשא שזקוקות להרמה בעסק שלכם!

אל תתפשרו על הציוד שלכם! התקשרו עוד היום ונעזור לכם לענות על הצרכים שלכם במחיר המתאים לתקציב שקבעתם. התקשרו עוד היום!

אם אתם מעדיפים להשאיר פרטים ושנחזור אליכם, זה גם בסדר 🙂

Call Now Button דילוג לתוכן