מתקני הרמה בואקום של חברת FEZER - לירז הנדסה

מתקני הרמה בואקום בתנאים מחירים

מתקני הרמה בואקום ​ בתקנים מחמירים

מתקני הרמה בואקום בתנאים מחירים

חברת FEZER, הגרמנית, יצרנית מתקני הרמה בואקום ומשווי עומס.
מתקני ההרמה בואקום של FEZER מיוצרים בהתאם לתקנים אירופאים מחמירים ביותר וכוללים אפשרות למשווה עומס עם ואקום, דבר המאפשר הרמה באמצעות צינור שרשורי ופעולת הרמה והורדה ללא מאמץ.

 

לירז הנדסה – ייבוא ושיווק מתקני הרמה ושינוע, ביניהם כננות הרמה חשמליות, עגורנים, מנועים וגירים ועוד וכן מתקני הרמה בואקום של חברת FEZER הגרמנית.

לירז הנדסה – 03-5599511

מהם מתקני הרמה בואקום

המטרה של מתקני הרמה היא ברורה: הרמת מטענים כלשהם לגבהים שונים. חברת FEZER הגרמנית מייצרת מתקני הרמה בואקום הפועלים באמצעות זרוע שמפעילה תת לחץ (ואקום) על הפריט המורם, ובכך יוצרת ואקום מספיק על מנת להרים את המטען, להרמת הפריט . מוצרים אלו עומדים בכל הסטנדרטיים האירופיים הכי מחמירים.

בין מוצרי החברה:

  • מתקני הרמה בואקום
  • מניפולטורים
  • בלנסרים משווה עומס
  • עגורנים עם מערכות ואקום ומשווי עומס
  • עגורני זרוע עם מערכות ואקום ומשווי עומס
  • מתפסים לארגזים, משטחים ועוד.

היתרונות של מתקני הרמה בואקום

שמירה על המוצר – בניגוד למתקני הרמה אחרים שעשוים לייצר נזק בלתי הפיך למוצר המורם, מתקני ההרמה בואקום מסוגלים להרים פריטים שונים אל על, מבלי לפגוע באיכות המוצר או בשלמותו. כל זאת נעשה הודות לטכנולוגיות החדשניות על בסיסן מפותחים מתקני הרמה בואקום.
הרמה ללא הפעלת מאמץ וכח.

התאמה לצרכי עבודה שונים והרמת מטענים שונים – הודות למגוון הקיים בתחום, ניתן להתאים את סוג העבודה הרצויה למתקן המתאים.
ניתן להרים שקי חול,שקי סוכר וסיד משטחי עץ… מתקני הרמה בוואקום משמשים גם כמתקני הרמה לזכוכית, לוחות מתכת, חביות, קופסאות קרטון, צינורות וכו׳.

פשטות, יעילות ומהירות תוך מינימום מאמץ – פעמים רבות, יש צורך בהרמת מטענים כבדים ומסובכים, מה שגם מצריך כמות פועלים גדולה, וגם מקשה על הפועלים ופוגע בבריאותם. שימוש במתקני הרמה מאפשרת לעובד אחד בלבד להרים הרבה מטענים, כבדים או גדולים ככל שיהיו, כך שתהליך נעשה בצורה יעילה ומהירה יותר, תוך חיסכון כלכלי. העובד יכול להשתמש ביד אחת לשלוט בהגיים ולהרים מטענים שלא יכל להרים אפילו בשתיים! כמו כן, סחיבת משקלים כבדים עשויה לפגוע בבריאות העובד. השימוש במתקני ההרמה מאפשר לעובד להמשיך בעבודתו, מבלי חשש שיפגע בבריאותו.

מתקן הרמה בואקום להרמת קופסאות קרטון

מתקן הרמה בואקום להרמת לוחות

מתקן הרמה בואקום להרמת שקי נייר וניילון

מתקן הרמה בואקום להרמת קופסאות קרטון

מתקן הרמה בואקום להרמת לוחות

מתקן הרמה בואקום להרמת שקי נייר וניילון

השימוש במתקני הרמה בואקום מקל על חיינו

מתקני ההרמה בואקום מאפשרים לנו להרים מטען, כבד, גדול או עדין ככל שיהיה, ביעילות ובקלות. לירז הנדסה, נותנת את המענה הטוב ביותר והבטוח ביותר להרמת מטענים תוך שימוש בציוד התומך בשיטת ואקום. הודות למגוון מתקני ההרמה בואקום, ביכולתינו להרים כל מטען שנרצה, תוך שמירה מיטבית על איכותו, ותוך חיסכון כלכלי ושימוש בפחות כח אדם

דילוג לתוכן